Parooli taastamine

Teie e-posti aadressile saadeti juhised parooli taastamiseks.

Saada
Tagasi

Uudised

Merekarude Grillikool - PILDIGALERII

25.juulil 2020 toimus Kuressaares Raiekivi säärel MEREKARUDE GRILLIKOOL.

Meeskondade ülesanne oli 50 minuti jooksul grillida kolm erinevat toodet - sealiha (Saaremaa Kella viie grill-liha), veiseliha (Saaremaa laagerdatud veise välisfilee) ja üks toode oli üllatustoode. Hoppeti meeskond pidi lisaks lihale grillima banaani, Lihatööstuse meeskond arbuusi, Saaremaa Vabatahtlik Merepääste grillis virsikuid ja Öselvar Viikingid grillisid grilljuustu.Meeskonnad olid oma ülesannete tasemel ja lasid kogu loomingu valla - kõik naaberlaua maitseained läksid käiku!

Samal ajal, kui merekarud ajaga võidu grillisid, sai publik osta Saare Ehtne märgikandjate tooteid, nosida hot-doge ja osaleda loteriis. Õnneliku omaniku leidis ka loterii peaauhind - kontsert-väljasõit purjelaev Hoppetiga. 

Publiku seast valitud žüriiliikmed hindasid kõikide meeskondade grillimistulemused väga maitsvaks! Iga meeskond sai auhinnaks Uus-Meremaa lambakarree, kuumsuitsu lambatagasingi, Külmsuitsu veiseliha, apelsinimaitselise BBQ rubi'i ja paki kvaliteetset helvessoola (maitseained ja GRILLEP suuretükilise grillsüsi pani auhinnaks BBQ Entertainment koos Enn Tobrelutsuga). 

Aitäh Raadio Kadile ja ajalehele Saarte Hääl meediakajastuse eest - ürituse pildigalerii on leitav siit -> https://saartehaal.postimees.ee/7025642/merekarude-grillikool-2020

Saaremaa Lihatööstus tänab kõiki osalejaid, kaasaelajaid ja abilisi, kes ürituse õnnestumisele kaasa aitasid!