Parooli taastamine

Teie e-posti aadressile saadeti juhised parooli taastamiseks.

Saada
Tagasi

Uudised

Tagasivaade aastale 2020

Koroona mõjutas kõiki: keda rohkem, keda vähem, keda sootuks positiivselt. 

Saaremaa Lihatööstuse juhatuse liige Kaie Rõõm-Laanet tunnistab, et ettevõtte jaoks on 2020. aasta olnud emotsionaalselt ülipingeline. "Töökorraldust oli vaja üle vaadata pea iga päev, sest oli päevi, kus töölt puudus erinevatel põhjustel kuni poolsada töötajat, " meenutab ta.

Ka kaitsevahendite kriis pani juhtide organiseerimiseõime proovile. "Näiteks kaugeim koht, kust maske hankisime oli Taiwan," ütleb Rõõm-Laanet. "Väljakutsest hoolimata suutsime tööstuse siiski töös hoida ja ellimused täita, kaasates abikäsi ka väljaspoolt. "  Igasuguse kriisi tingimustes on Rõõm-Laaneti sõnul oluline tagada oma saare ja riigi elanikkonna igapäevane varustamine toiduainetega ja on kordaminek, et ka Saaremaa Lihatööstus sai sellesse panuse anda.

Majanduslikus mõttes võib tööstus aga aastaga rahule jääda. "Aasta jooksul pidime tegema ka raskeid otsuseid ja mõned kahjumlikud lihaletid sulgema, aga see on olnud ka varem loogiline tegevuse osa," kinnitab ettevõtte juhatuse liige. Samuti ei ole pandeemiaga seni taastunud HoReCa sektor, mis vähendab mõnevõrra käivet. "Suurimat rahulolu valmistab aga see, et nõudlus Saaremaa Lihatööstuse toodete järele on endiselt olemas, tööstuses koondamisi pole me tegema pidanud ja seda ei ole plaanis ka lähitulevikus."

 

Refereeritud Saarte Häälest