Parooli taastamine

Teie e-posti aadressile saadeti juhised parooli taastamiseks.

Saada
Tagasi

Uudised

Saaremaa Lihatööstuse tooted osalevad Oma Maitse Lemmik 2022 konkursil

Saaremaa Lihatööstuse tooted osalevad Oma Maitse lemmiku valimisel. Oma Maitse soovib konkursiga esile tõsta ja tunnustada põnevaid ning tervislikke tooteid, mis rikastavad eestlaste toidulauda. Parimad saavad pärjatud „Oma Maitse LEMMIK 2022“ märgisega, mis aitab inimestel toidukauplustes paremaid valikuid teha.

Saaremaa Lihatööstuse toodetest jõudsid finaali ja osalevad Oma Maitse rahvalemmiku hääletusel:

  • Kuumsuitsu delikatess seasisefilee ~500 g (parim külm lihatoode kategoorias);
  • Külmsuitsu veiseliha 80 g (parim külm lihatoode kategoorias);
  • Örnsuitsu kanafilee ~300 g (parim külm lihatoode kategoorias);
  • Grill-liha apelsini-sinepimarinaadis 500g (parim soe lihatoode kategoorias).

Saaremaa Lihatööstuse tootevalikut konkursil võib iseloomustada kui “midagi igale maitsele”. 

Kuumsuitsu delikatess sisefilee on väga hea suupiste, kuid sobib imehästi võileivale, snäkilauale kui ka erinevatesse retseptidesse.

Saaremaa külmsuitsu veiseliha on iga pidulaua ehteks. Toode kannab Eesti Tunnustatud Toidu ehk Pääsukese märki ning on valitud 2017. aastal Tallinna Toidumessil parimaks üllatustooteks. 

Linnulihatoodete nõudlus turul järjest kasvab ja Saaremaa Lihatööstus on tarbija soovidele vastu tulles toonud lettidele mitmeid linnulihatooteid. Üks nendest mahlane örnsuitsu kanafilee, mis on suurepärane kasutamiseks salatites, pastas, võileival ja suupistelaual. Sobib hästi nii rannahooajaks valmistujatele kui ka fitnessiga tegelejatele, kuna on väherasvane ja sisaldab palju valku.

Läheneva suvehooaja krooniks sobib grilli sõpradele kindlasti Saaremaa grill-liha apelsini-sinepimarinaadis, mille mõnusale pehmele struktuurile lisab särtsu klassikaline Põltsamaa kange sinep.

Oma Maitse finalistid osalevad rahvahääletusel www.omamaitse.ee/lemmik kampaanialehel 18.04-30.04.2022. Mine kampaanialehele ja anna hääl oma lemmikule!

Hääletamisel tuleb anda igas kategoorias oma hääl. Saaremaa Lihatööstuse toodest osaleb grill-liha apelsini-sinepimarinaadis kategoorias PARIM SOE LIHATOODE ja külmsuitsu veiseliha, örnsuitsu kanafilee ja kuumsuitsu delikatess sisefilee PARIM KÜLMLIHATOODE kategoorias.